Kolejne spotkanie naszego Ogniska za nami. Odbyło się ono we wtorek 5 lutego, wzięło w nim udział 29 osób. Najpierw została odprawiona Msza Św. w Sanktuarium w intencji przebaczenia i pojednania małżonków będących w kryzysie małżeńskim, a następnie udaliśmy się do franciszkańskiego domu formacyjno-edukacyjnego na dalszą jego część. Były z nami osoby nowe, które przyszły na spotkanie po raz pierwszy. Spotkanie przy kawie i herbacie rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy, po której był czas dzielenia się własnymi przeżyciami i aktualnymi doświadczeniami. Potrzeba wzajemnego dzielenia się była bardzo duża.  I w takiej właśnie atmosferze wymiany doświadczeń upłynęła nam druga część spotkania. Zakończyliśmy je modlitwą i Błogosławieństwem, którego udzielił nam o.Donat. Następne spotkanie Ogniska 5 marca.