logo ewangelizacja-01

Ewangelizacja w Beskidach

Szczęśliwy lud, którego Panem jest Bóg. (Ps 1,1-3)

Chrześcijanie z różnych parafii ziemi Beskidu Żywieckiego pod opieką ojców franciszkanów z  Rychwałdu pragną zaprosić Ciebie do wspólnego wędrowania po górskich szlakach Beskidu Żywieckiego. Na swojej drodze spotkaliśmy Jezusa, który dał nam poznać miłość Boga i doświadczyć jej w Duchu Świętym. Akcją Ewangelizacji w Beskidach chcemy odpowiedzieć Bogu na wezwanie głoszenia Dobrej Nowiny. I tak zdobywając górskie szczyty, chcemy zdobywać i zapalać ogień miłości Bożej w sercu bliźniego. Wyrusz z nami!

Wędrowanie zaczynamy pierwszą sobotą  lipca (06.07.2013) wyjściem na górę Pilsko. I tak w każdą sobotę lipca i sierpnia na innej górze czekamy na Ciebie na szczycie o 12.00. Każdy szczyt będziemy zdobywać wędrując różnymi górskimi szlakami. Wędruj z nami!

Góry są odpoczynkiem wielu ludzi ale i miejscem gdzie człowiek przybywa by zatrzymać się nad swoim sensem życia. Jeśli szukasz drogi swego życia – Wyrusz z nami! Na każdym szczycie przygotowaliśmy dla Ciebie drogowskaz, który wskaże Ci drogę wiodącą ku prawdziwej wolności. Wędruj z nami!

Wspólnemu beskidzkiemu wędrowaniu patronuje biskup ordynariusz diecezji bielsko- żywiecki Tadeusz Rakoczy. Ewangelizację w Beskidach koordynuje Franciszkański Dom Formacyjno- Edukacyjny w Rychwałdzie. Do wspólnego wędrowania włączają się różne wspólnoty katolickie działające na terenie diecezji bielsko-żywieckiej. Przyłącz się!

Więcej informacji o akcji Ewangelizacji w Beskidach na stronach:

www.fdfe.franciszkanie.pl www.rychwald.franciszkanie.pl www.sychar.org www.kwc.oaza.pl www.magnaliadei.pl www.kursalfa.cba.pl www.francescoteam.pl  www.facebook.com/EwangelizacjaWBeskidach

ULOTKA DL_1ULOTKA DL_2