Od najbliższego spotkania naszego Ogniska w maju będzie można korzystać z naszej biblioteczki Ogniskowej.

Aktualnie mamy do wypożyczenia następujące książki:

1. Beretta Molla Joanna, Twoja wielka miłość pomoże mi być silną. Listy do męża, Wyd. Rafael, Kraków 2005.
  2. Dobson James C., Powrót do domu 2, Wyd. Palabra, Warszawa 2000.
  3. Dybciak Krzysztof, Elementarz Jana Pawła II- dla wierzącego, wątpiącego i szukającego., Wyd. Literackie, Kraków 2005.
  4. Jan Paweł II, Encyklika Ojca Świętego Jana Pawła II o Bożym Miłosierdziu Dives in Misericordia.
  5. Jan Paweł II, Pamięć i tożsamość, Wyd. Znak, Kraków 2005.
  6. Ks. Maliński Mieczysław, Wezwano mnie z dalekiego kraju, Wyd. TUM, Wrocław 1996.
  7. Pulikowski Jacek, Ewa czuje inaczej, Inicjatywa Wydawnicza Jerozolima, Poznań 2001.
  8. Pulikowski Jacek, Krokodyl dla ukochanej, Inicjatywa Wydawnicza Jerozolima, Poznań 1999.
  9. Pulikowski Jacek, Szczęście mężczyzny, Inicjatywa Wydawnicza Jerozolima, Poznań 2010.
  10. Pulikowski Jacek, Warto być ojcem. Najważniejsza kariera mężczyzny, Inicjatywa Wydawnicza Jerozolima, Poznań 2010.
  11.  Wheat Ed, Miłość i małżeństwo. Poradnik nie tylko dla młodych małżeństw, Wyd. Alfa-Omega, Warszawa.