Witam!

Za nami kolejne spotkanie Sycharowiczów. Rozpoczęliśmy od Mszy Św. w intencji małżeństw będących w kryzysie, która tym razem była odprawiona w kaplicy Domu Rekolekcyjnego. Przewodniczył jej nasz opiekun duchowny o. Donat. Po Mszy Św. odbyła się krótka konferencja, którą poprowadził o. Donat, a  dotyczyła ona tematu miłości małżeńskiej.

Następna część spotkania była tym razem bardziej organizacyjna. Omówiliśmy sprawy:  RIO w Żywcu i naszej tam obecności; nowej inicjatywy w Ognisku jaką jest „modlitwa SOS” oraz naszego włączenia się do wakacyjnej akcji – ewangelizacji w Beskidach.

Doczekaliśmy się naszych pierwszych wspólnotowych rekolekcji, które odbędą się w Koszarawie Bystrej, w dniach 22-23 czerwca.

Ponadto zapraszamy wszystkich Sycharowiczów na Chrystotekę – dyskotekę dla Jezusa – 29 czerwca do Lipowej.

Z radością informuję, że spotkania naszej wspólnoty będą również w wakacje :).

Kolejne spotkanie wspólnoty Sychar odbędzie się 2 lipca.