W dniach 22-23 czerwca tego roku członkowie wspólnoty Sychar w Rychwałdzie wraz z dziećmi wzięli udział w Ogniskowych Dniach Skupienia, które odbyły się w Domu Rekolekcyjnym u ojców Franciszkanów w Koszarawie Bystrej.

Rekolekcje poprowadził dla nas opiekun naszego Ogniska o. Donat.

Program był bardzo ciekawy: konferencja, spotkania w grupach, wspólna modlitwa, Msza Św. Był też czas na wspólną zabawę i ognisko. Wieczorem odbył się miting, podczas którego poruszony został temat: ”Jak ja obecnie realizuję w swoim życiu charyzmat Wspólnoty?”.

Atmosfera podczas tych rekolekcji była naprawdę wspaniała.