Nasze spotkanie odbyło się w wyjątkowym dniu – 1 października w rozpoczęcie miesiąca Maryjnego, miesiąca Różańca Świętego.
W Sanktuarium poprowadziliśmy różaniec, z rozważaniami dotyczącymi sakramentu małżeństwa.
Następnie uczestniczyliśmy w Mszy Św., na koniec której jak co miesiąc odczytaliśmy modlitwę o odrodzenie małżeństwa, a po niej w spotkaniu w domu rekolekcyjnym.
Wtorkowe spotkanie obfitowało w dyskusje oraz dzielenie się przeżyciami z minionego okresu. Tematem do dyskusji okazały się filmy ojca Jacka Salija na temat: „Siła świadectwa – o nierozerwalności małżeństwa”.
W spotkaniu wspólnoty uczestniczyło około 30 osób, w tym również nowe osoby.
Kolejne spotkanie już 15 października.