19 listopada na kolejnym spotkaniu ogniska sycharowskiego w Rychwałdzie gościliśmy szczególnego gościa, Krajowego Duszpasterza Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar – ks. Pawła Dubowika. Spotkanie rozpoczęliśmy wspólną Mszą św. w kaplicy Domu Rekolekcyjnego.

Po Mszy Św. zaprezentowaliśmy naszemu gościowi i nowo przybyłym osobom próbę happeningu ewangelizacyjnego, który mamy w planie wystawić w okresie przedświątecznym na terenie miasta Żywca. Następnie przy wspólnym poczęstunku mieliśmy okazję wysłuchać słów ks. Pawła, który podzielił się z nami swoim doświadczeniem pracy we wspólnocie Sychar. Był również czas na przedstawienie się każdego z nas oraz na zadawanie pytań naszemu gościowi. Na spotkaniu nie zabrakło naszego opiekuna  o. Donata.

Na kolejne spotkanie zapraszamy już w grudniu, a dokładnie 3 grudnia:)