4 lutego odbyło się kolejne spotkanie Ogniska naszej Wspólnoty. Rozpoczęliśmy Mszą św. w Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej. Po niej udaliśmy się na spotkanie do domu rekolekcyjnego, na spotkanie podczas, którego wysłuchaliśmy konferencji ks. Marka Dziewięckiego dotyczącej przysięgi małżeńskiej.  Rozpoczęliśmy od pierwszej części, w której ks. Dziewiecki tłumaczy bardzo dogłębnie sens słów „Ja…, biorę Ciebie za żonę/za męża”.  Po konferencji był czas na wspólne dzielenie się tym, co nas szczególnie dotknęło podczas słuchania. Wielu z nas nasunęła się refleksja: gdybym wiedział/wiedziała o tym wcześniej….Ale zaraz po niej pojawiła się kolejna: to teraz Bóg dał czas aby to usłyszeć i zmieniać to co mogę zmienić. Następne spotkanie 18 lutego i dalsza część konferencji poświęconej przysiędze małżeńskiej.