Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach Ogniska Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR z Rychwałdu, które odbędą się w dniach 13-15 czerwca 2014 w Bystrej (k. Bielska-Białej) w Domu Rekolekcyjnym „NAZARET”.  .

Tematem rekolekcji  jest „Małżeństwo…odkrywane na nowo” .

Rekolekcje prowadzi ks. Jarosław Ogrodniczak- Zastępca Dyrektora z Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Katowickiej.

Zapisy oraz informacje pod numerem:

33 862 21 49 (pn.- pt. w godz. 8-16)

Koszt rekolekcji to 140zł.

Potwierdzeniem zapisu na rekolekcje jest wpłata zaliczki w wysokości 50zł za każdą osobę

na konto:

85 8137 0009 0029 7628 2000 0020

[Franciszkański Dom Formacyjno Edukacyjny w Rychwałdzie].

Z dopiskiem „Rekolekcje SYCHAR”