Nasze ostanie spotkanie odbyło się 15 kwietnia. Był to czas Wielkiego Tygodnia, rozpoczęliśmy je Adoracją Najświętszego Sakramentu w ciszy. Po niej wysłuchaliśmy wspólnie kolejnej konferencji ks. Dziewieckiego, tym razem o sytuacjach najtrudniejszych w małżeństwie. Ksiądz Marek omawiał sytuację odejścia, zdrady współmałżonka, jak w takich momentach powinien się zachować małżonek porzucony. Po odsłuchaniu konferencji był czas wspólnego dzielenia się.

Spotkanie zakończyliśmy modlitwą.

Kolejne spotkanie 6 maja.