3 czerwca spotkanie wspólnoty Sychar rozpoczęliśmy od Mszy Św. Najświętszemu Sercu Pana Jezusa ofiarowaliśmy nasze małżeństwa. Następnie przy kawie i słodkim poczęstunku w Domu Rekolekcyjnym był czas na wspólne dzielenie swoimi doświadczeniami i przeżyciami z ostatniego czasu, zarówno tymi radosnymi, jak i smutnymi. Zdaliśmy sobie sprawę, jak istotne jest to, że możemy powiedzieć innym o swoich sprawach, jak wiele daje nam to, że inni nas wysłuchają.

Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą i odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

Kolejne spotkanie 17 czerwca, a wcześniej bo już 13 czerwca nasze rekolekcje Ogniskowe!

Do zobaczenia:)