UWAGA!!

Już w najbliższą niedzielę tj. 5 października odbędzie się organizowana przez nasze Ognisko pierwsza „Niedziela Sycharowska”!

Serdecznie zapraszamy 5-tego października na Mszę Św o godz. 8:30 , 10:00 i 11:30 w Pisarzowicach k/Wilamowic  poświęconą nierozerwalności małżeństwa, wierności przysiędze małżeńskiej i kryzysom małżeńskim.

O nierozerwalności małżeństwa mówi bowiem Bóg  w Ewangeli Św Marka roz10 : „…dlatego opuści człowiek ojca swego i matkę i złączy się ze swoją żoną i będą oboje jednym ciałem . A tak już nie są dwojgiem lecz jednym ciałem . Co więc Bóg złączył tego niech człowiek nie rozdziela”.

Będziemy gościć krajowego duszpasterza Wspólnoty Trudnych Małżeństw ks Pawła Dubowik z Nysy oraz Wspólnotę Trudnych Małżeństw Sychar, usłyszymy też świadectwa małżonków trwających w wierności małżeńskiej. Po południu o godz 17:00  w salce przykościelnej odbędzie się otwarte spotkanie na które zapraszamy małżonków: samotnych, małżeństwa  będące w kryzysie,  małżonków po rozwodzie a także szczęśliwe małżeństwa.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa.

Do zobaczenia:)!