Spotkanie rozpoczęliśmy wspólną Adoracją Najświętszego Sakramentu, w czasie której Uwielbiliśmy naszego Pana. Następnie spotkaliśmy się przy kawie i każdy z nas podzielił się tym co u niego aktualnie ważnego się dzieje w życiu. Wiele świadectw dotyczyło niedawnych rekolekcji z ks. Markiem Dziewieckim, w których spora część z nas uczestniczyła, a które zorganizowała Wspólnota Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Spotkanie zakończyliśmy odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego oraz błogosławieństwem udzielonym nam przez o. Marka. Kolejne spotkanie 2 grudnia! Już teraz na nie zapraszam!