Spotkanie Ogniska, które odbyło się 3 lutego rozpoczęliśmy Eucharystią o godz. 17.00 w Sanktuarium MBR. Następnie udaliśmy się do Domu Rekolekcyjnego gdzie po krótkiej wspólnej modlitwie odsłuchaliśmy konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza pt.„Bierz się do roboty”. Po konferencji nastąpił czas wzajemnego dzielenie się tym co usłyszeliśmy, co nas dotknęło. Był to bogaty czas wymiany myśli i uczuć. Obecny wśród nas o. Marek zadał pytanie, na które poprosił aby nie odpowiadać na spotkaniu ale we własnym sercu: „Gdzie byście teraz byli gdyby nie spotkało Was tak bolesne doświadczenie życiowe jakie teraz doświadczacie w Waszych małżeństwach?”. Jest to pytanie, które niewątpliwie skłania do refleksji ale też nadaje sens temu co nas spotyka.

Konferencję można odsłuchać tutaj:

www.youtube.com/watch?v=yZQ53J0Ev3o

Kolejne spotkanie Ogniska 17 lutego! A jeszcze wcześniej bo już 8 lutego Niedziela Sycharowa w Pietrzykowicach, na którą Was wszystkich serdecznie zapraszam!