Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR z Rychwałdu , które odbędą się w dniach 15-17 maja 2015 w Domu Rekolekcyjnym u Ojców Franciszkanów w Koszarawie Bystrej.

Tematem rekolekcji jest „Poradzę Ci….”Twój Jezus.

Rekolekcje prowadzi ks. Bogusław Kastelik.

Zapisy oraz informacje na spotkaniu Ogniska lub pod numerem:

33 862 21 49 (pn.- pt. w godz. 8-16)

Koszt rekolekcji to 140zł. od osoby dorosłej. Istnieje możliwość przyjazdu z dziećmi.

Potwierdzeniem zapisu na rekolekcje jest wpłata zaliczki w wysokości 50zł za każdą osobę

na konto:

85 8137 0009 0029 7628 2000 0020

[Franciszkański Dom Formacyjno Edukacyjny w Rychwałdzie]

Przy dokonywaniu wpłaty należy wpisać imię i nazwisko oraz BARDZO WAŻNE w tytule wpisać REKOLEKCJE SYCHAR.