Zapraszamy na drugą w tym roku Niedzielę Sycharową organizowaną przez Ognisko Wspólnoty Sychar z Rychwałdu, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 10 maja w Parafii Świętego Andrzeja Apostoła w Gilowicach (koło Żywca).
Na Mszach Świętych o godz. 7.30, 9.00, 11.00 będą wygłoszone kazania o tematyce charyzmatu naszej wspólnoty przez naszego opiekuna duchowego franciszkanina Ojca Sylwestra Miecznik OFM Conv oraz świadectwa członków naszego Ogniska.
O godzinie 16.00 zapraszamy do salki katechetycznej na spotkanie, które może potrwać około 1 godziny.