Zapraszamy na pierwsze w Nowym Roku spotkanie Ogniska – w najbliższy wtorek 5 stycznia. Będzie to spotkanie opłatkowe. Rozpoczniemy je jak zwykle Mszą Św. w Sanktuarium o godz.17.00. Po Mszy Św. gromadzimy się w kawiarence Domu Rekolekcyjnego, gdzie będziemy się dzielić opłatkiem, a następnie zasiądziemy do wspólnego stołu gdzie przy tym co każdy z nas przyniesie będziemy wzajemnie dzielić się doświadczeniem, a i pewnie też śpiewania kolęd nie zabraknie. Dlatego jeśli możesz i chcesz to przynieść coś na stół 🙂 (sałatka, ryba, ciasto, owoce, wędlina…).

Do zobaczenia 🙂