Ostatnie spotkanie Ogniska rozpoczęliśmy Adoracją Najświętszego Sakramentu w kaplicy FDFE. Część z nas uczestniczyła wcześniej we Mszy Św. w Sanktuarium MBR. Adoracja przebiegała na początku w ciszy, a potem wspólnie modliliśmy się śpiewając i wielbiąc Boga. Po adoracji nastąpiła dalsza część spotkania jak zwykle w kawiarence, gdzie zostaliśmy poczęstowani ciastem z okazji 31 rocznicy ślubu Bernadki i Mirka. Po odczytaniu zasad nastąpił czas dzielenia się. Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą oraz błogosławieństwem Ojca Sylwestra.

Następne spotkanie 7 czerwca!