Spotkanie rozpoczęliśmy Adoracją Najświętszego Sakramentu w kaplicy Domu Rekolekcyjnego. Wcześniej część z nas uczestniczyła we Mszy Św. w Sanktuarium. Po Adoracji udaliśmy się do kawiarenki gdzie dalsza część spotkania przebiegała w trzech częściach. Tematem spotkania było: współuzależnienie. Najpierw metodą burzy mózgów dokonaliśmy “charakterystyki” osoby współuzależnionej, wypisując jej cechy. W następnej części każdy z nas wziął udział w ćwiczeniu mającym na celu doświadczenie bycia w roli osoby współuzależnionej. W ostatniej – trzeciej części spotkania każdy z nas podzielił się uczuciami i myślami jakie towarzyszyły mu podczas tego ćwiczenia.
Spotkanie zakończyliśmy odśpiewaniem  Apelu Jasnogórskiego i błogosławieństwem naszego Ojca.

Następne spotkanie 7 lutego!