Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR z Rychwałdu, które odbędą się w dniach 10-12 marzec 2017r. we Franciszkańskim Domu Formacyjno-Edukacyjnym u Ojców Franciszkanów w Rychwałdzie.

Rekolekcje poprowadzi ojciec Bogdan Kocańda.
Zapisy podczas spotkania Ogniska lub pod numerem:

33 862 21 49 (pn.- pt. w godz. 8-16)

Koszt rekolekcji to 170zł. od osoby dorosłej. Nie ma możliwości przyjazdu z dziećmi.

Potwierdzeniem zapisu na rekolekcje jest wpłata zaliczki w wysokości 70zł za każdą osobę

na konto:

85 8137 0009 0029 7628 2000 0020

[Klasztor Franciszkanów Rychwałd]

UWAGA!

Przy dokonywaniu wpłaty należy wpisać imię i nazwisko oraz BARDZO WAŻNE w tytule wpisać REKOLEKCJE SYCHAR.