Ostatnie spotkanie rozpoczęliśmy Adoracją Najświętszego Sakramentu w kaplicy domu rekolekcyjnego. Wcześniej niektórzy z nas uczestniczyli we Mszy Św. w Sanktuarium. Po Adoracji przeszliśmy do kawiarenki gdzie nastąpiła dalsza część spotkania. Tym razem były z nami trzy nowe osoby, w tym jedno małżeństwo. Po przypomnieniu zasad rozpoczęliśmy „rundkę” dzielenia. Nowo przybyły osoby również podzieliły się swoim świadectwem. Następnie przeszliśmy do tematu spotkania – drugiego grzechu głównego czyli chciwości. Temat przedstawiła Bernadka na podstawie książki ks. Krzysztofa Kralki SAC: ,,Siedem grzechów głównych”. Następnie każdy z nas dostał pytania do zastanowienia i kto chciał mógł zabrać głos w tym temacie. Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą, odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego i błogosławieństwem naszego o. Stefana.

Następne spotkanie 4 kwietnia!