Pierwsze spotkanie wakacyjne rozpoczęliśmy uczestnictwem we Mszy Św. w Sanktuarium, a następnie udaliśmy się do kawiarenki Domu Rekolekcyjnego. Było nas sporo i z radością powitaliśmy nowe osoby oraz naszych gości – Mirkę z Ogniska z Gdańska oraz Krysię z Ogniska z Gdyni 🙂 Całe spotkanie poświęciliśmy na dzielenie się. Zakończyliśmy je wspólnym odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego, a Ojciec Stefan udzielił nam błogosławieństwa.
Następne spotkanie – 1 sierpnia! Planujemy wówczas wspólne ognisko przy Domu Rekolekcyjnym. Już teraz zapraszamy!