Zapraszamy na najbliższe spotkanie Ogniska WTM Sychar we wtorek 21 listopada. Rozpoczynamy Adoracją Najświętszego Sakramentu w kaplicy Domu Rekolekcyjnego o godz. 17.45. Przed Adoracją kto chce może uczestniczyć we Mszy Św. w Bazylice o godz. 17.00. Przypominamy, że spotkania wspólnoty mają charakter otwarty – zapraszamy wszystkie osoby borykające się z trudnościami/kryzysami w swoim małżeństwie. Nawet jeśli jesteś w separacji czy po rozwodzie – to Twoje sakramentalne małżeństwo TRWA, a Sakrament Małżeństwa jest Darem Boga dla Ciebie do odtwarzania wspólnoty małżeńskiej w każdej sytuacji!