Ostatnie spotkanie w tym roku rozpoczęliśmy Adoracją Najświętszego Sakramentu w kaplicy FDFE. Wcześniej część z nas uczestniczyła we Mszy Św. w Sanktuarium. Po Adoracji nastąpiła dalsza część spotkania w jednej z sal, ponieważ kawiarenka była zajęta przez…. gwiazdy betlejemskie 🙂 Darek z racji swoich imienin poczęstował nas ciastem. Ponieważ była z nami nowa osoba spotkanie przy stole rozpoczęliśmy rundką świadectw, a następnie Beata przedstawiła kolejny język miłości: dobry czas. Po przedstawieniu tematu, nastąpiło odczytanie zasad oraz dzielenie w związku z przedstawianym tematem. Spotkanie zakończył modlitwą oraz błogosławieństwem Ojciec Stefan. Następne spotkanie już w Nowym Roku 2018!