25 marca 2018 roku o godz. 18.00 w kawiarence  Franciszkańskiego Domu Formacyjno-Edukacyjnego w Rychwałdzie odbędzie się spotkanie z Marcinem Jakimowiczem dziennikarzem tygodnika  “Gość Niedzielny”. Nasz gość jest autorem następujących książek: “Antywirus”, “Niech żyje słabość”, “Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości”. Spotkanie otwarte odbędzie się pod hasłem: “To nie Twoja wojna!” Zapraszamy na nie przede wszystkim mężczyzn, mogą przyjść z żonami. Spotkanie organizuje rychwałdzka fundacja Rodzina w Służbie Człowieka w ramach projektu: “Mężczyzna, któremu nie wszystko jedno”. Celem projektu jest aktywizacja mężczyzn do posługi w Kościele świętym z wykorzystaniem własnych talentów i Bożych darów, którymi są zarządcami.