Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Św. w Bazylice w intencji małżeństw w kryzysie. Po Mszy Św. część z nas została w kościele aby wysłuchać świadectwa siostry Berty Hernandez – peruwianki, która w 1991r. była świadkiem porwania i wywiezienia na miejsce egzekucji polskich franciszkanów, już błogosławionych: o. Zbigniewa Strzałkowskiego i o. Michała Tomaszka. W związku z tym spotkanie rozpoczęliśmy z małym opóźnieniem, ale zdążyliśmy omówić bieżące sprawy oraz po odczytaniu zasad obowiązujących na spotkaniu, kto miał taką potrzebę podzielił się swoimi zmaganiami oraz radościami z ostatniego czasu. Spotkanie zakończyliśmy jak zwykle odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego, a Ojciec Stefan nas pobłogosławił.

Kolejne spotkanie 19 czerwca!