Pierwsze powakacyjne spotkanie jak zwykle rozpoczęliśmy Mszą Św. w Bazylice w intencji małżeństw w kryzysie. Następnie udaliśmy się do kawiarenki Domu Rekolekcyjnego, gdzie Panowie zajęli się przygotowaniem sali na spotkanie. Jak zwykle Sycharki zadbały o słodkości do kawy – Tadeusz poczęstował nas rocznicowym ciastem, a Gosia ciasteczkami również z okazji rocznicy ślubu. Po wspólnej modlitwie nie obyło się bez ogłoszeń i ustaleń. Wspólnie zdecydowaliśmy, że na wiosnę odbędą się nasze Ogniskowe rekolekcje – miejsce i ksiądz prowadzący jeszcze do uzgodnienia. Studium biblijne nadal będzie się odbywać w trzeci wtorek miesiąca – przypominamy, że studium jest grupą zamkniętą. Ustaliliśmy też, że w czwarty wtorek miesiąca będziemy się spotykać na wspólnej Adoracji w kaplicy Domu Rekolekcyjnego oraz na wspólnotowej Mszy Św. Po ogłoszeniach przeszliśmy do tematu spotkania, który przygotowała Beata, na podstawie tekstu Mirosława Rudzkiego „Kiedy Syn Człowieczy przyjdzie? (Mt 10, 16-23)”. Po prezentacji Beaty nastąpiło dzielenie do usłyszanych treści. Spotkanie zakończyliśmy wspólną modlitwą, odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego przy akompaniamencie gitary Uli, a nasz Ojciec Tomasz udzielił nam błogosławieństwa.

Następne spotkanie 24 września – Adoracja w kaplicy Domu Rekolekcyjnego, godz. 19.00.