Ognisko w Rychwałdzie – Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej

Zeszyty formacyjne o. Bogdana Kocańdy OFMConv rozwiązują problemy:

DUSZPASTERZY, którzy nie mają wizji całościowej formacji wspólnot świeckich,

LIDERÓW WSPÓLNOT, którzy nie mają odpowiednich materiałów formacyjnych,

OSÓB WE WSPÓLNOTACH, które inwestują we własny rozwój więcej niż inni,

OSÓB WIERZĄCYCH, NIE BĘDĄCYCH WE WSPÓLNOTACH KOŚCIELNYCH, które chcą wzrastać w życiu chrześcijańskim,

TYCH, KTÓRZY CHCIELIBY ZOSTAĆ ZAŁOŻYCIELAMI WSPÓLNOT I POSZUKUJĄ CHARYZMATYCZNEJ WIZJI, bowiem otrzymują:

– konkretną strukturę formacji i treść formacyjną,

– łatwe i praktyczne przygotowanie spotkań wspólnot i grup duszpasterskich,

– pomoc w pracy z małymi grupami,

– konkretne metody działania ewangelizacyjnego,

– narzędzia do kształtowania postaw ucznia, świadka, charyzmatyka, lidera,

– dodatkowy czas, którego już nie trzeba poświęcać na przygotowanie katechez,

– poczucie spełnienia dobra przez finansowe wsparcie dzieł prowadzonych przez Fundację RSC.

Możesz je zamówić w siedzibie Fundacji Rodzina w Służbie Człowieka, ul Franciszkańska 1, 34-322 Gilowice, tel. 511 380 403, pisząc na adres: fundacja.rsc@franciszkanie.pl