Jak zwykle pierwsze spotkanie Ogniska w styczniu to już tradycyjnie spotkanie opłatkowe. Tak było i tym razem. Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy Św. w bazylice w intencji małżeństw w kryzysie, a potem spotkanie przy wspólnym stole w kawiarence Domu Rekolekcyjnego. Spotkanie rozpoczął o. Tomasz – nasz opiekun modlitwą oraz błogosławieństwem opłatków, którymi dzieliliśmy się nawzajem składając sobie życzenia. Oczywiście nie zabrakło pysznych smakołyków na stole, dobrego humoru i śpiewu kolęd. Grający na gitarze – Ojciec Tomasz i Ula dali z siebie wszystko! Było pięknie.. Dziękujemy 🙂 Kolejne spotkanie Ogniska to wspólnotowa Adoracja i Msza Św. 28 stycznia o godz. 18.30 w kaplicy domu rekolekcyjnego.