Ognisko w Rychwałdzie – Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej

Pierwsze spotkanie w miesiącu lutym rozpoczęliśmy wspólnym uczestnictwem we Mszy św. w Sanktuarium, a następnie udaliśmy się do kawiarenki Domu Rekolekcyjnego. Było nas sporo. Na początku spotkania Iwona-liderka oraz o. Tomasz podzielili się wrażeniami i informacjami, ze spotkania Liderów i Moderatorów w Niepokalanowie.
Kolejną cześć spotkania prowadziła Monika, która przygotowała temat pt. „Nawrócenie nawróconych” na podstawie „Listu – drugie nawrócenie- o nawróceniu nawróconych” o. Macieja Konec SJ – byłego opiekuna wspólnoty Sychar we Wrocławiu.
Po krótkim wykładzie, uczestnicy spotkania dzielili się swoim doświadczeniem i świadectwem jak to było w ich życiu z ich nawróceniem. Podejmowane były także zagadnienia czy nawróconym potrzebne jest jeszcze nawrócenie? Jak ono wygląda w życiu codziennym? Jak Eucharystia odbija się w praktyce życia codziennego? Czy przyjęcie Komunii św. ma wpływ na to, jak myślę, jak się zachowuję?
Spotkanie zostało zakończone Błogosławieństwem o. Tomasza.

Kolejne spotkanie 3 marca!