Ognisko w Rychwałdzie – Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej

Sanktuarium
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Tomasz Pawlik OFMConv. Zapraszamy na spotkania w pierwsze wtorki miesiąca - Msza św. o godz. 17.00 (od listopada do marca) albo o godz. 18.00 (od kwietnia do października), a po niej spotkanie oraz w czwarte wtorki miesiąca - Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Franciszkańskiego Domu Formacyjno-Edukacyjnego godz. 18.30.
Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej >>
Diecezja Bielsko-Żywiecka >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani!

W związku z tym, że trwa tłumaczenie książki Ani „Sychar. Ile jest warta Twoja obrączka?” i broszury Sycharowskiej na język włoski staramy się zgromadzić środki na zapłatę pierwszej raty dla tłumaczki. Obecnie nie posiadamy tych środków, stąd prośba do Waszych Ognisk o wsparcie na zasadzie dobrowolnej darowizny na ten cel.

Darowizny wpłacać można na konto naszego Stowarzyszenia –
http://www.stowarzyszenie.sychar.org/ :

Stowarzyszenie Trudnych Małżeństw SYCHAR
ul. Skaryszewska 12
03-802 Warszawa
„Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia”
PKO BP Oddział 9 w Warszawie
Nr konta: 54 1020 1097 0000 7102 0142 7392

Na stronie http://stowarzyszenie.sychar.info/konto podane są informacje jak dokonywać przelewu w innej walucie z zagranicy na konto naszego Stowarzyszenia.

PROSZĘ Was również bardzo gorąco o pomoc w wyszukiwaniu osób w swoich środowiskach rodzinnych i wśród znajomych, które mogłyby ofiarować w formie darowizny na nasze Stowarzyszenie pieniądze na pokrycie kosztów tego dzieła, aby dotarło ono do uczestników Synodu Biskupów poświęconego sprawom małżeństwa i rodziny, który odbędzie się w październiku br.
Chcemy zdążyć z naszymi świadectwami przed Synodem.

Pozdrawiam serdecznie,
Andrzej Szczepaniak .

Kronika