Ognisko w Rychwałdzie – Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej

Sanktuarium
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Tomasz Pawlik OFMConv. Zapraszamy na spotkania w pierwsze wtorki miesiąca - Msza św. o godz. 17.00 (od listopada do marca) albo o godz. 18.00 (od kwietnia do października), a po niej spotkanie oraz w czwarte wtorki miesiąca - Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Franciszkańskiego Domu Formacyjno-Edukacyjnego godz. 18.30.
Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej >>
Diecezja Bielsko-Żywiecka >>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Ostatnie spotkanie Ogniska jak w każdy trzeci wtorek rozpoczęliśmy Adoracją Najświętszego Sakramentu w kaplicy FDFE. Rozpoczął się czas Wielkiego Postu więc i Adoracja przebiegała w większości w ciszy i na osobistej modlitwie. Po godzinnym spotkaniu z Panem udaliśmy się do kawiarenki gdzie nastąpiła dalsza część spotkania. Po odczytaniu zasad obowiązujących na spotkaniu nastąpił czas dzielenia. Każdy z obecnych miał możliwość podzielenia się tym co aktualnie przeżywa i co dzieje się w jego życiu.

Spotkanie jak zwykle zakończyliśmy modlitwą, wspólnym odśpiewaniem Apelu jasnogórskiego, a nasz opiekun o. Sylwester udzielił nam błogosławieństwa. Po spotkaniu był jeszcze czas na indywidualne rozmowy.

Kolejne spotkanie 1 marca!

Kronika