Ognisko w Rychwałdzie – Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej

Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Tomasz Pawlik OFMConv. Zapraszamy na spotkania w pierwsze wtorki miesiąca - Msza św. o godz. 17.00 (od listopada do marca) albo o godz. 18.00 (od kwietnia do października), a po niej spotkanie oraz w czwarte wtorki miesiąca - Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Franciszkańskiego Domu Formacyjno-Edukacyjnego godz. 18.30.

Pomimo wakacyjnego czasu spotkanie Ogniska odbyło się w dość dużym składzie, w tym 2 osoby były po raz pierwszy. Jak zwykle rozpoczęliśmy je uczestnictwem we Mszy Św. w Bazylice. Wspólna modlitwa, kilka ogłoszeń oraz czas dzielenia wypełnił pierwszą część spotkania. W drugiej części była praca warsztatowa. Każda z osób miała możliwość przyjrzeć się i zweryfikować w jakim jest miejscu swojego rozwoju. Nie zabrakło też czasu dla chętnych, którzy dzielili się efektami swojej pracy i własnymi odkryciami. W czasie tego dzielenia naturalnie „wypłynął” temat na kolejne spotkania Ogniska, związany z książką Stephena R. Coveya „7 nawyków skutecznego działania”. Spotkanie zakończyliśmy również modlitwą.

Kolejne spotkanie Ogniska 1 września!