Ognisko w Rychwałdzie – Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej

Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Tomasz Pawlik OFMConv. Zapraszamy na spotkania w pierwsze wtorki miesiąca - Msza św. o godz. 17.00 (od listopada do marca) albo o godz. 18.00 (od kwietnia do października), a po niej spotkanie oraz w czwarte wtorki miesiąca - Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Franciszkańskiego Domu Formacyjno-Edukacyjnego godz. 18.30.

Drodzy! W związku z wprowadzonymi obostrzeniami i zarządzeniem Ks. Biskupa odwołujemy jutrzejszą Adorację w kaplicy Domu Rekolekcyjnego. Jednocześnie bardzo zapraszamy jutro na wspólne odmówienie różańca na Skype o godz. 20.00. Przypominamy, że codziennie o godz. 21.00 odmawiamy różaniec na Skype. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do wspólnej modlitwy, a nie ma linku do spotkania proszę o wiadomość mailową. Do usłyszenia!