Ognisko w Rychwałdzie – Sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej

Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Tomasz Pawlik OFMConv. Zapraszamy na spotkania w pierwsze wtorki miesiąca - Msza św. o godz. 17.00 (od listopada do marca) albo o godz. 18.00 (od kwietnia do października), a po niej spotkanie oraz w czwarte wtorki miesiąca - Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Franciszkańskiego Domu Formacyjno-Edukacyjnego godz. 18.30.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami i zarządzeniem Ks. Biskupa nie możemy spotkać się stacjonarnie. Zapraszamy natomiast na spotkanie na Skype w najbliższy wtorek – 3 listopada o godz. 18.00. Jeśli ktoś może to zachęcamy do uczestnictwa we Mszy Św. w tym dniu. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do spotkania, a nie ma linku proszę o wiadomość mailową. Do usłyszenia i zobaczenia online!